Tvorba e-shopů

Jestli máte pocit že Váš e-shop postrádá současné trendy nebo zatím žádný nemáte, postavíme Vám zcela nový a moderní. Neváhejte nás kontaktovat, zajisté nalezneme nejlepší řešení právě pro Vás

Náš postup při tvorbě
úspěšných e-shopů

01

Nasloucháme vám

Před samotnou tvorbou e-shopů se potřebujeme dozvědět několik informací o vašem podnikání, poznat váš byznys a vaše zákazníky. Na základě toho bude váš nový e-shop úspěšný a bude vydělávat peníze.

02

Analyzujeme

Každý správně fungující e-shop si zaslouží počáteční analýzu dat. V této fázi se zaměřujeme na analýzu klíčových slov a dále analyzujeme vaší konkurenci. Navrhneme zcela nové řešení odpovídající vašemu byznysu a požadavkům zákazníků.

03

Píšeme

Vymýšlíme zajímavé texty jak pro vaše zákazníky, tak pro prohlížeče, musí být čtivé a splňovat požadavky pro SEO a online marketing.

04

Navrhujeme

Navrhujeme rychlé, moderní e-shopy. Dbáme na kvalitu a optimalizaci textů a obrázků, jen tak bude váš e-shop perfektně fungovat. Další prioritou je tvorba responzivita e-shopu, aby se výborně zobrazoval na všech zařízeních.

05

Měříme výkon

Ihned po spuštění e-shopu měříme a analyzujeme data, takto vyhodnotíme počáteční fáze úspěšnosti výkonu e-shopu.

06

Spolupracujeme

Nasazením nového e-shopu pro nás vše teprve začíná. Pomocí online marketingu na e-shop přivádíme návštěvníky a neustále e-shop optimalizujeme pro jeho nejlepší výsledky. Dlouhodobě s vámi spolupracujeme, provádíme technickou správu a servis.

Používáme pouze
profesionální nástroje

Mega Creative pracuje s HTML 5

HTML 5

Mega Creative pracuje s CSS 3

CSS 3

Mega Creative pracuje s Javascript

Javascript

Mega Creative pracuje s PHP

PHP

Mega Creative pracuje s Prestashop

Prestashop

Mega Creative pracuje s Shoptet

Shoptet

Mega Creative pracuje s Google Analytics

Google Analytics

Mega Creative pracuje s Mergado

Mergado

Mega Creative pracuje s Heureka

Heureka

Mega Creative pracuje s SmartLook

Smartlook